بعد مدت ها لاک موردعلاقم رو زدم و نشستم پای نت که سریالم دانلود بشه و ببینمش.

"New Girl" یه سریال کمدی که دوستش دارم و یه ذره هم تقلید از F.R.I.EN.D.S قاطیشه اما خیلی به اون شباهت نداره و تک تک شخصیت هاش رو عاشقم و از طنزشون خوشم میاد.

یه دید جدیدی به مسائل داره و دنیای عجیبی توش هست که منو دنبال خودش می کشونه و هر بار 2-3 تا اپیزودشو پشت هم می بینم.

از نظر یادگیری انگلیسی هم خوبه و گوشم عادت می کنه به کلمات و اصطلاحات و تصمیم دارم تایستون با زیرنویس انگلیسی ببینمش و لغاتشو نت بردارم .

یکی از هدفای واقعا مهمی که دارم گرفتن آیلتس هستش و یکی دیگه هم مدرک ICDL  که واسه جفتشون تو تابستون برنامه دارم.

تابستون پارسالم خوب بود و توی آخرین روزش یکی از هدف گنده ها تیک خورد و اونم آزمون رانندگی بود که قبول شدم واسه بار اول و تابستون 97 رو با یه خیال راحت گذروندم.

1/15 هم میریم یه مسافرت یه روزه و فشرده که خیلی واقعا سختمه و از طرفی نمی شه نرم .کاش روزگار یه خورده با ملایمت بیشتری باهامون برخورد کنه.

سیل و بارون هم که اوضاع رو بدتر از قبل کرد و مردمی که با وجود گرونی ها یه ذره دلشون به تعطیلات عید خوش بود رو بازم داغدار وآواره کرد.خیلی وحشتناکه و برام غیرقابل هضمه این وضع.چرا آخه؟گناهِ این مردم چیه؟ :(

فیلم سیل شیراز هم که فاجعه بودو وحشتناک.بعد دیدن فیلم بلافاصله با الی تماس گرفتیم و حالشونو پرسیدیم.می گفت این بارون بی سابقه بوده و حتی نمی تونستن از ترس از خونه بیرون برن با اینکه خونه تو منطقه امنی بوده بازم کلی دلهره داشتن.

فقط می تونم بگم خدا به مردم ایرانم رحم کنه و کمکشون کنه.

+قشنگ "از هر دری،سخنی!" شد این پست!!!

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها